• " Uluyama Türk Japon Kültür Derneği "

Ko-budo Semineri 1. gün

Ko-budo Semineri 1. gün

Ko-budo Semineri 1. gün

  • 18 / 07 / 2007

Değerli hocamız Sayın Yasushi Kajitsuka ve ona asistanlık yapmak üzere yanında gelen sayın Yasemin S.Sawada ya öncellikle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kendileri bize Ko budonun gizemli kapılarını açtılar.

Seminerimiz süresince her sabah Botanik Parkının güzel çimleri üzerinde sabah dersi yapılmıştır.Bu dersler süresince doğa ile bütünleşmenin ve sabahları egzersiz ve Kobudo çalışması ile güne başlamanın pozitif etkisini yaşadık.

Ko-budo Semineri 1. gün Bursa Ko Budo Semineri 1. gün. Değerli hocamız Sayın Yasushi Kajitsuka ve ona asistanlık yapmak üzere yanında gelen sayın Yasemin S.Sawada ya öncellikle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kendileri bize Ko budonun gizemli kapılarını açtılar.( Ko Budo ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://www.uluyama.org/page.php?ID=62 tıklayınız). Seminerimiz süresince her sabah Botanik Parkının güzel çimleri üzerinde sabah dersi yapılmıştır.Bu dersler süresince doğa ile bütünleşmenin ve sabahları egzersiz ve Kobudo çalışması ile güne başlamanın pozitif etkisini yaşadık. 1 gün sabah çalışmasının ardından zaman sorunu olmayan arkadaşlarımız ile beraber Evolada güzel bir kahvaltı yaptık.

Tabi hocamızı misafir ederken ve onun eşsiz bilgilerinden faydalanırken aynı zamanda ona ülkemizi ve güzel şehirimizi tanıtmayı kendimize görev edindiğimizden bu gün günümüzün gezi menüsünde Gölyazıdan lezettler vardı.

Yukarıdada görüldüğü gibi Hocamızın getirdiği özel Kök Boyası ile boyanmış alın bandanaları ile çalışmalar yapılmıştır. Bu bandanaların özelliği güneş gördükçe renglerinin koyulaşmasıdır.Herbirini hocamız tek tek imzalamıştır ve bizlerde değerli birer anı olarak kalacaktır.

                                                                                                        Saygılarımızla.

                                                                                          Uluyama Türk Japon Kültür Derneği.